“Бабця з червоним прапором” пояснила, навіщо виходила до російських військових. Відео

By | May 6, 2022

Бабуся, яка вийшла з червоним прапором до військових та використовувалась пропагандистами, як “жертва нацистів” подякувала ЗСУ.

Про це повідомляє “Справді”.

Читайте також: “Азовців чекає голодна смерть, часу на їх порятунок майже немає”, – дівчина бійця із полку “Азов”

Що відомо

Працівник Центру стратегічних комунікацій знайшов літню жінку, яка вийшла з прапором до військових у Харкові. Бабуся стала символом російської пропаганди, яка за їх версією показала протест націоналістам. 

Виявилось, що насправді жінка вдячна ЗСУ, які допомогли їжею та навіть захистили від гніву харків’ян. Оскільки з приходом окупантів  її оселя була обстріляна.

Жінку звати Анна Іванівна. Вона пояснила, що насправді їй здалося, що прийшли російські військові, тому вона вирішила вийти з прапором, щоб вони “не громили Україну”. Тим часом російські пропагандисти зробили фейк, нібито жінка радісно зустрічала окупантів. 

Зараз бабуся перебуває в лікарні Харкова з своїм чоловіком. Тим часом військові ЗСУ закликають не гніватися на бабусю: “Тепер, коли від росіян Анна Іванівна отримала міну на подвір’я, а від українців допомогу, її онук рятується в Польщі, коли вона дізналася про Бучу та все інше, вона закинула той червоний прапор подалі”, – каже комвзводу з псевдо “Кадет”.

Більше актуальних новин

See also  ടോപ് ഫോര്‍ ഉറപ്പില്ല; ആഴ്‌സണലിനെ ടോപിലെത്തിച്ച അര്‍ട്ടേറ്റ ക്ലബ്ബില്‍ തുടരും